Cleanwell Puhastusteenused

Mis ja Kes?

Cleanwell OÜ on Eesti erakapitalil põhinev ettevõte, kelle motivatsiooniks on klientide rahulolu koos pikaajaliste kliendisuhetega. Oleme oma töödes ja tegemistes personaalse lähenemisega ning orienteeritud headele tulemustele.

Meie kogemustepagas ulatub aastasse 1996, kuid alles 2013.a alustasime tööd eraldiseisva ettevõttena. Ühtlasi usume, et meie aastate pikkune kogemus on üheks meie konkurentsieelistest. Tänaseks on Cleanwell pidevalt kasvav puhastusteenuseid pakkuv ettevõte turul.

Oleme suunanud oma teenused peamiselt äriklientidele ja ettevõtetele, kuid ka erakliendid leiavad kindlasti meie teenuste hulgast endale vajaliku. Võtke meiega kindlasti ühendust ning jõuame koos soovitud tulemuseni.

Korrektsus ja põhjalikkus on olnud läbi aegade meie töö signaturiks ning see on ühtlasi ka Cleanwell motoks. Ettevõtte maine tuleb alati kõrgel hoida, seega ise teenust pakkudes ei ole ruumi lohakuseks. Kokkuvõtvalt tahame öelda, et meie ettevõte on küll noor, kuid meil on piisavalt kogemust ja tööstaaži, et pakkuda konkurentsi.

Proovige, võtke meiega ühendust ja veenduge ise!

Saatke päring või helistage +372 56 916 916.


Ava vestlus
1
Close chat
Tere! Täname, et olete külastamas meie kodulehte. Kui Teil on küsimusi või ettepanekuid, siis avage vestlus ning kirjutage meile!

Alusta vestlust