Looduslikud puhastusvahendid

E-pood

Puhastusvahendid, mida soovitame


Meil on siiralt hea meel tõdeda, et meist on saanud ametlik looduslike puhastusvahendite edasimüüja. Kuna maailm liigub üha jõulisemalt teadlikuma elustiili poole, siis otsustasime anda sellesse ka omapoolse panuse.

Puhastusteenuseid pakkudes oleme ka ise järk-järgult läinud üle just nendele samadele toodetele. Näiteks hoolduskoristuse objektidel ehk kontorite regulaarsel koristusel kasutame ainult Clean EcoWorld-i ökoloogilisi puhastusvahendeid. Seega saame garanteerida, et antud tooted tõesti puhastavad tõhusalt.

Meie poolt müüdavate looduslike puhastusainete tootjaks on Clean Success OÜ, kellele kuulub kaubamärgis Clean EcoWorld. Kõik müügis olevad puhastusvahendid on toodetud siin samas Eestis - vastutustundliku kvaliteetmärgise saanud PAKRI Teadus- ja Tööstuspargis. Kõikide puhastusainete koostisosad vastavad Ecolabeli standarditele.


Müügis olevad looduslikud puhastusvahendid on:

  • inimese- ja keskkonnasõbralikud
  • tõhusalt puhastavad
  • keemiavabad
  • biolagunevad
  • ilma lõhna- ning värvaineteta

Nad ei ärrita nahka ega hingamisteid, ei kahjusta kesknärvisüsteemi ning neid saab kasutada kõikides ruumides k.a seal, kus asuvad beebid ja eakad.Looduslikud puhastusvahendid puhta maailma heaks

Aknapesuvahendid

Põrandapesuvahendid

Põrandapesuvahend 1l

Põrandapesuvahend FLOOR 1l kontsentraat

4.90€(sis. KM)
Põrandapesuvahend 5l

Põrandapesuvahend FLOOR 5l kontsentraat

16.90€(sis. KM)

Sanitaarruumide puhastusvahendid

Sanitaarpuhastusvahend prits

Sanitaarpuhastusvahend SANITAR 0,5l pritspudel

2.50€(sis. KM)
Sanitaarpuhastusvahend 1l

Sanitaarpuhastusvahend SANITAR 1l kontsentraat

5.20€(sis. KM)
Sanitaarpuhastusvahend 5l

Sanitaarpuhastusvahend SANITAR 5l kontsentraat

17.70€(sis. KM)
WC-geel

WC-poti puhastusvahend TOILET GEL 750ml

3.50€(sis. KM)

Üldpuhastusvahendid

Lisainfo

Kõikide puhastusvahenditega on võimalik lähemalt tutvuda ka meie Vaibapesula salongis. Ühtlasi saate ka e-poest ostetud toodetele ise järgi tulla. Kätte saab neid Vaibapesulast aadressil Karamelli 6, Tallinn (Pärnu mnt Honda maja). Müügipunktist koha pealt ostest saab tasuda nii sularahas kui ka pangakaardiga.

E-poest ostes on hetkel võimalik tasuda vaid arve alusel, vabandame! Kaupa tarnime kõikidesse Eesti pakiautomaatidesse, suuremad tellimused transpordime kulleri vahendusel. Soovi korral tarnime kulleriga ka väiksemaid tellimusi. Transpordi valiku saate teha ostukorvi lehel peale sobivate toodete korvi lisamist. Kaup lähetatakse peale arve laekumist.

Kõik lisaküsimused saavad vastuse saates meile kirja või helistades.

Meeldivat ostlemist!