Müügitingimused

TELLIMUSE VORMISTAMINE

Valige E-poest Teile sobiv toode/tooted, mida soovite tellida.

Määrake sobiv toodete hulk.

Toode lisatakse seejärel automaatselt Ostukorvi.

Ostukorvi sisu saate vaadata, kui vajutate ekraani paremal üleval nurgas nupule VAATA.

Kontrollige üle Ostukorvis olevad tooted ja kogused. Seejärel jätkake tellimuse vormistamisega vajutades nupule „Vormista tellimus“. Alternatiivina saate ostu kiiremini lõpuni vormistada, kui vajutate kohe ekraani paremal üleval nurgas nupule KASSA.

Kui Teile on edastatud sooduskupong, siis sisestage kupongi kood allahindluse saamiseks vastavasse lahtrisse.

Tellimuse saab vormistada külaliskasutajana.

Täitke arvelduse andmed.

Valige teile sobiv tarneviis. Eestis on võimalik valida Itella SmartPOST pakiautomaadi, Omniva pakiautomaadi, Omniva postkontori või ise järgi tulemise vahel. Lisaks on võimalik valida kulleriga teile sobivale aadressile kohaletoimetamise. Välismaal toimetatakse kõik pakid kulleriga nimetatud aadressile. Valige menüüst, millisest pakiautomaadist soovite paki kätte saada. Itella SmartPOST ja Omniva pakiautomaat on “iseteeninduslik postkontor”. Pakiautomaadid asuvad kaubanduskeskustes, kuhu on hea ligipääs, head parkimistingimused ja mis on õhtul kaua avatud. Paki saabumisel automaati saadetakse saaja mobiiltelefonile tekstisõnum uksekoodiga. Alternatiivina on võimalus tulla ise tööpäevadel toodetele järgi aadressile Karamelli 6, Tallinn (Pärnu mnt Honda maja kesklinna poolses küljes), Cleanwell Puhastusteenused ruumides.

Palun kontrollige üle kõik andmed ning nõustudes tingimustega vajutage nupule “Esita tellimus“.

Peale tellimuse esitamist saadetakse Teile tellimuse info koos rekvisiitidega. Kaup väljastatakse peale arve laekumist soovitud tarnemeetodile vastavalt.

Kui Teie poolt tellitud kaup on laost antud hetkeks lõppenud, teavitame Teid sellest viivitamatult, anname teada uue kauba saabumise aja või tagastame soovi korral raha.

KOHALETOIMETAMINE
Eesti:

Võimalus tulla ise tööpäevadel toodetele järgi Karamelli 6, Tallinn

1-7 tööpäeva
Itella SmartPOST pakiautomaati 3.99€
Omniva pakiautomaat 3.99€
Kulleriga kättetoimetamine Tallinna piires: 6.60€

MAKSEVÕIMALUSED

E-poes on võimalik ostude eest tasuda tellimuslehe alusel pangaülekandega meie arveldusarvele. Maksmine toimub eurodes. Külastades meie poodi või tulles kaubale ise järgi saate maksta kohapeal kas sularahas või pangakaardiga.

KAUBA TAGASTAMINE

Teil on õigus kaup tagastada 14 päeva jooksul alates kauba kättesaamisest. Tagastatav kaup peab olema kasutamata ja originaalpakendis ning tagastamisavaldus peab olema Cleanwell OÜ-le saadetud kirjalikult meiliaadressil info@cleanwell.ee 14 päeva jooksul. Ettemaks tühistatud tellimuse eest tagastatakse kliendi pangakontole 14 päeva jooksul peale avalduse esitamist eeldusel, et kaup tagastatakse selle aja piires Cleanwell OÜ-le. Klient tasub kauba tagastamisega seotud transpordikulud, va juhul, kui kaup on kahjustustega, mida polnud välisel vaatlusel võimalik tuvastada ning mis pole tekkinud pakendi avamisel või kui kaup ei vasta kliendi tellimuses olevale tootele (vale toode).

ARUSAAMATUSTE LAHENDAMINE

Pöörame sellele suurt tähelepanu, et tellitud tooted oleksid korralikult pakitud ning jõuaksid kliendini parimas seisukorras. Kui aga pakend on rikutud või saadetis ei jõua kohale 7 päeva jooksul (rahvusvaheliste vedude korral 20 päeva jooksul) või on tekkinud muid arusaamatusi, siis palume meiega ühendust võtta e-maili aadressil tellimused@cleanwell.ee, et saaksime tekkinud olukorda arutada. Vastame Teile 2 tööpäeva jooksul.