PVC/linoleumi süvapesu koos vahatamisega

PVC süvapesu ja vahatamine käivad reeglina käsikäes. Põrandate süvapesu on eritöö, mida teostatakse spetsiaalselt põrandate süvapesuks mõeldud profi töövahendite, -masinate ning vastavate kemikaalidega. PVC ja linoleumi töötlemisel tuleb jälgida nende kahe põrandakatte tootematerjalide erinevusi, PVC ehk plastikkate saadakse keemilisel töötlemisel siis linoleum on puhtalt looduslik materjal.

Selleks, et PVC-d vahatada tuleb teostada põrandate süvapesu. Vahatamise eelduseks on täiesti puhas aluspind. Süvapesu käigus eemaldatakse põrandasse kogunenud mustus ning tehakse ka vahaeemaldus, mille käigus eemaldatakse vana vaha kiht. Tööd teostatakse põrandapesu masinatega ja vastavalt põrandakattele valitud kemikaalide ning töövõtetega. Vahatamine toimub peale põrandate süvapesu. Vaha kantakse aluspinnale ühtlase kihina, lastakse kuivada ning lisatakse veel vähemalt üks ühtlane vahakiht.

Õigesti ja hoolikalt teostatud süvapesu ja vahatamine muudab põranda näiliselt uuelähedaseks. Regulaarselt hooldatud ja vahatatud PVC põrandakatted omavad pikemat eluiga ning neid on igapäevaselt hoolduskoristuse käigus lihtsam hooldada. Igale põrandatüübile on olemas nii matti kui ka läikivat vaha.

Hinda mõjutavad tegurid: põrandakatte materjal, töömaht, seisukord ja muud võimalikud erisused. Hinnapäringut tehes soovitame info nende punktide kohta meile koheselt edastada, sest me küsime Teilt seda nii kui nii.Tee hinnapäring

    põrandate vahatamine cleanwell

    PVC süvapesu ja vahatamine

    al. 1 - ...€/m2

    Saatke päring või helistage +372 56 916 916.


    Võta ühendust