Klaasipuhastusvahend prits
Klaasipuhastusvahend GLASS 0,5L pritspudel
aprill 4, 2019
Show all

Põrandapesuvahend FLOOR 1l kontsentraat

4.90

Kontsentreeritud neutraalne põrandapesuvahend sobib kõikidele kõvapõrandatele, näiteks parketi, laminaadi, linoleumi, PVC-, klinker- ja kivipõrandate igapäevaseks pesemiseks.

 

Kirjeldus

Põrandate puhastus on üks olulisemaid tegevusi, sest põrand kogub äärmiselt palju tolmu ja mustust, eriti avalikus ja paljukäidavas ruumis. Põrandapesuvahend peab olema töökindel ja puhastama tõhusalt, aga kuna põrandapinda on äri- ja avalikes ruumides tavaliselt palju, siis on oluline puhastusvahendi keskkonnasõbralikkus.

 

Ökoloogiliselt puhtas põrandapuhastusvahendis pole keemilisi kemikaale, mis põrandat pestes õhus lenduvad ja organismile, kesknärvisüsteemile või hingamisteedele kahjustavalt mõjuksid.

 

Clean EcoWorld põrandapesuvahend on lõhnatu ja värvitu, tehes põrandad puhtaks, jättes õhu klaariks ja ruumi meeldivaks.

 

Kontsentreeritud neutraalne põrandapuhastusaine sobib kõikidele kõvapõrandatele, näiteks parketi, laminaadi, linoleumi, PVC-, klinker- ja kivipõrandate igapäevaseks pesemiseks. Koosneb biolagunevatest komponentidest.

 

Doseering: 5-20 ml kontsentraati segada 1 liitri veega.

 

Kasutamine: tee lahus valmis ning kasta mopp lahusesse. Seejärel vääna mopp korralikult välja ning asu pinda puhastama.

 

Koostisained: anioonsed pindaktiivsed ained, mitteioonsed pindaktiivsed ained < 5%.

 

Toote pH: 8

 

HOIATUS: Silma sattudes põhjustab tugevat silmade ärritust! Silma sattumise korral loputada silmi mitme minuti jooksul rohkem leige veega. Kontaktläätsede kandjal tuleks need eemaldada ja seejärel uuesti silmi loputada. Kui silmade ärritus ei möödu, siis pöörduda kohe silmaarsti poole.

 

Soovituslik on kasutada kaitsekindaid ja –prille.

Hoida lastele kättesaamatus kohas!

Sulle võib meeldida ka…