Klaasipuhastusvahend 5l
Klaasipuhastusvahend GLASS 5l kontsentraat
aprill 4, 2019
Show all

Üldpuhastusvahend UNIVERSAL 5l kontsentraat

18.80

Kontsentreeritud looduslik üldpuhastusvahend sobib tööpindadele, laudadele, seintele, ustele jt kõvadele pindadele. Koosneb biolagunevatest komponentidest.

 

Kirjeldus

Üldpuhastusvahend on vajalik kontorites, toitlustuskohtades, ladudes, tootmistes, majutusasutustes, üldkasutatavates ruumides ja ka kodudes. Tegemist on vahendiga, mis sobib üldiseks puhastamiseks kõikidele kõvadele pindadele.

 

Lülitid, aknalauad, seinad ja uksed, lauad ja toolid on vaid mõned pindadest, mis sagedasti tõhusat puhastust vajavad. Õige üldpuhastusvahend on võimalikult universaalne, sobides kasutamiseks paljudes kohtades. Ökoloogiline vahend ei kogu tolmu ega reosta õhku.

 

Clean EcoWorld üldpesuvahend sobib pea kõikidele kõvadele pindadele, on nii loodust kui veekeskkonda hoidev ning universaalne abiline igas olukorras!

 

Üldpuhastusvahend sobib tööpindadele, laudadele, seintele, ustele jt kõvadele pindadele. Koosneb biolagunevatest komponentidest.

 

Doseering: 20-50 ml kontsentraati segada 1 liitri veega.

 

Kasutamine: Tee lahus valmis ja pihusta lapile või puhastatavale pinnale. Seejärel hõõru lapiga puhtaks.

 

Koostisained: anioonsed pindaktiivsed ained, mitteioonsed pindaktiivsed ained < 5%.

 

Toote pH: 9-10

 

HOIATUS: Silma sattudes põhjustab tugevat silmade ärritust! Silma sattumise korral loputada silmi mitme minuti jooksul rohkem leige veega. Kontaktläätsede kandjal tuleks need eemaldada ja seejärel uuesti silmi loputada. Kui silmade ärritus ei möödu, siis pöörduda kohe silmaarsti poole.

 

Soovituslik on kasutada kaitsekindaid ja –prille.

Hoida lastele kättesaamatus kohas!

Sulle võib meeldida ka…